Connect with us

Yaşam

Kilosu 600 TL Olan Sakız

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

Published

on

Photo: Shutterstock

Birçok bölgede kendiliğinden yetişen Kergen bitkisinin kökünden elde edilen sakızın kilogram fiyatı 600 TL. Otundan salatası olan, kökünden de sakızı yapılan Kergen, pek çok hastalığa da iyi geliyor.

Kergen bitkisinin kök kısmından elde edilen, her derde deva kenger sakızının kilosu 600 TL’den satılıyor.

Sivas’ta 15 senedir kenger sakızı satışı yapan Sebahattin Doymuş, “Kenger sakızının üretimi yedinci ayın on beşi gibi, kenger bitkisinin kuruduğu zaman olur. Çok zahmetlidir. Toplanırken; kengerin etrafına bir kanal eşilir. Daha sonra kengerin kökü çıkarılır. Çıkardıktan sonra o kökün başı kesilir ve sütü alınır. Sütü aktıktan sonra iki ila iki buçuk saat sonra süt toplanır. O zaten iki saat sonra katılaşır, sakız haline gelir. Daha sonra elde yıkanır ve makine işleminden geçirilerek çiğnenecek kıvama getirilir” dedi.

Sakızın fiyatı hakkında bilgi veren Doymuş “Kilosu 600 TL, bunu yevmiye ile toplatıyoruz. Bir elemanın yevmiyesi 100 TL. Sabahtan akşama kadar yarım kilo bile toplayamaz. Üç tanesini 5 TL’den satıyoruz” diye konuştu.

Sebahattin Doymuş, kenger sakızının birçok hastalığa iyi geldiğini belirtip, “Mide kanserine, mide reflüsüne, şeker hastalığına, orta kulak iltihabına, kalbin güçlenmesine ve kolesterole iyi geliyor. Çiğnedikten üç gün sonra bozulur ama raftayken hiçbir bozulma olmaz. Yurt dışından gurbetçiler sürekli gelip alıyorlar, çok seviyorlar, Sivaslı’dan çok yurt dışından daha fazla gelip alıyorlar” ifadelerini kaydetti.

FAYDALARI: Patlayan kulak zarının düzelmesi, safra kesesinden taş düşürme, kalp damarlarının gevşemesi, diş etlerini kuvvetlendirici, orta kulak iltihaplanması, mide ağrısı ve şişkinliği, aperatif / iştah açıcı, dişleri temizleyici, çene gevşemesi, hazımsızlık, tansiyon, yüz felci, şeker hastalığına iyi gelir.

loading...
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşam

Yengesini Saçlarından Tutup Yatak Odasına Götürerek Tecavüz Eden Sapık Tutuklandı

Published

on

Adana’da eşi cezaevinde olan 3 çocuk annesi D.B. (27), kayınbiraderi S.B.’nin (30) kendisine tecavüz ettiğini ileri sürdü. Tutuklanan S.B., savunmasında yengesiyle kendi rızasıyla birlikte olduğunu ileri sürdü.

TECAVÜZE UĞRADIĞINI İTİRAF ETTİ

Merkez Yüreğir ilçesinde oturan D.B., Hatay’da yaşayan ailesiyle birlikte dün sabah Köprübaşı Polis Merkezi’ne gelerek gece evine gelen evli ve 3 çocuk babası kayınbiraderi S.B.’nin kendisine tecavüz ettiğini ileri sürdü.

“SAÇIMDAN TUTUP YATAK ODASINA GÖTÜRDÜ”

Çocuklarını uyuttuktan sonra eve gelen kayınbiraderinin S.B.’nin saçından sürükleyerek kendini yatak odasına götürdüğünü belirten genç kadın ifadesinde, “Dün akşam kapı çaldı. Önemli bir şey söyleyeceğim diyen kayınbiraderime kapıyı açtı. Kapıyı kilitleyip anahtarı cebine koydu. ‘Bugün kardeşimin yatağında yatacağım. Bana yatak odasını göster’ dedi. Saçımdan tutup yatak odasına götürdü ve oranın da kapısını kilitledi. Çok yalvardım ama beni dinlemedi. Bana tecavüz etti. Kendisinden şikayetçiyim” dedi.

NÖBETÇİ MAHKEME TARAFINDAN TUTUKLANDI

Şikayet üzerine gözaltına alınan S.B., tecavüz suçlamasını kabul etmedi. Yengesiyle kendi isteğiyle cinsel ilişkiye girdiğini ileri süren S.B. sevk edildiği nöbetçi mahkemece tutuklandı.

loading...
Devamını Oku

Yaşam

Cinsel Sapkınlıkları Yüzünden Taş Kesilen İnsanların Şehri

Published

on

Vezüv Yanardağı bir şehri tamamen haritadan sildi; kimine göre bu basit bir doğa olayıydı, kimi ise öyle düşünmüyordu.

1 Roma İmparatorluğu’na ait bir yerleşim birimi olan Pompei, Napoli’ye oldukça yakın bir konumdaydı.

279 yılında ise Vezüv Yanardağı’nın yaklaşık iki günlük faaliyeti sonrası tüm şehrin üzerini kül ve lav kaplamıştı.

3 Yaşayan tüm canlılar taştan heykellere dönüşmüştü.

4 Bunu Tanrı’dan gelen bir ceza olarak algılayanların sayısı hala çok fazla. Peki neden Pompei bir cezayı hak etsin ki?

5 Herculaneum ve Pompei, Roma İmpatatorluğu’nun şehvet merkezleri olarak biliniyordu.

6 Eşcinsellik, küçük yaşta cinsel hayat şehrin alışılmış durumları haline gelmişti.

7İmparator Caligula da bu iki şehrin yansıttığı o imajı sevenlerdendi.

Kendi kız kardeşine aşık olduğu söylenir.
8 Pompei aslında bir ticaret merkeziydi, yine de buraya gemilerle gelenlerin ilk aradığı şey kapılarında penis işareti olan genelevlerdi.

9 Herculaneum’da lavlardan dolayı insanlar heykel gibi olsa da Pompei’de küller daha etkili olduğundan kalıntıların çıkması daha zor olmuştur.

10 Şehre kül bulutları ve lavlar ulaştığında çoğu kişinin bu duruma şehvetli anlarda yakalandığı da söylenir.

11 Pompei’de bulunan vücutlar sertleştirilerek toprak üstüne çıkarılmıştır.

Bu bir helak olma hikayesi midir yoksa basit bir doğa olayı mı bilinmez ama Şehir UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde ve İtalya’nın en çok turist çeken yerlerinden biri.

loading...
Devamını Oku

Yaşam

Baş ağrısıyla hastaneye gitti, röntgen sonuçları şok etti

Published

on

ABD’nin saygın gazetelerinden Washington Post’ta yer alan bir haberde, doktorları şaşkına çeviren bir tıbbi gelişmeye yer verildi. Haberin başrolünde ise İrlanda’da baş ağrısı şikayetiyle hastaneye giden bir adam var.

Washington Post’un dünyanın sayılı tıp dergilerinden BMJ’ye dayandırdığı haber İrlanda’da geçiyor. İsmi açıklanmayan 84 yaşındaki bir adamın baş ağrısı şikayetiyle hastaneye gitmesi sonrasında doktorlar rutin kontrolleri yaptı ve adamın röntgeninin çekilmesini istedi. Baş ağrısının yanı sıra sol tarafında bir ağrı ve yürümede sıkıntı yaşayan hastanın röntgeni kısa sürede çekildi.

Fakat doktorlar röntgeni inceledikten sonra tıp tarihinde eşi benzerine çok zor rastlanan bir sonuçla karşılaştı. Doktorlar, 84 yaşındaki hastanın beyninin sol tarafının olmadığını fark etti. Hayatı boyunca sigara içmeyen ve nadiren alkol alan adamda görüş bozukluğu, konuşma ya da görsel rahatsızlıkları olmadığını açıklayan doktorlar, “O günlük fiziksel aktivitelerini aksatmadan yapan, sağlıklı bir haldeydi. Fakat yapılan testler sonucunda biz de çok şaşırdık” ifadesini kullandı.

bas-agirisi-bmj
MR ve CT sonuçlarına bakan doktorlar, adamın beyninin ön sağ lobunda yaklaşık 9 santimetrelik bir boşluk vardı. Adamın beynindeki bu boşluğun yerine hava olduğunu söyleyen yetkililer, “Genellikle bir beyin ameliyatı sonrasında hava basıncının değişmesi dolayısıyla bu tür sıkıntılar yaşanabilir” dedi. Washington Post’a konuşan doktorlarda Finlay Brown, “Araştırmamı yaparken, bu durumun bir benzerine rastlamadım. Bu rahatsızlığa sebep olan şeyin burnunu çekmek, hapşırmak ve öksürmek olduğu biliniyor. Bunlar her yapıldığında insanın kafasına belli miktarda hava depolanır” dedi.

Doktorlar, bu rahatsızlığın çözümü için ameliyat yapılabileceğini dile getirdi.

loading...
Devamını Oku

Yaşam

İstanbul için iyi haber!

Published

on

İstanbul için iyi haber! Yeşilköy sahilde tepki çeken proje iptal edildi
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Yeşilköy sahiline dikeceği 45 metre yüksekliğindeki otel projesini gelen tepkiler üzerine iptal etti. Sahildeki parsel tekrar yeşil alan oldu. CHP’li İBB ve Bakırköy Meclis üyesi Nadir Ataman “Bakırköy ve İstanbul halkının menfaati için bu tür rant odaklı ihanet planlarına karşı mücadele etmeye devam edeceğiz” dedi.

Rusya’dan misilleme sinyaliBakırköy Şevketiye mahallesinde bulunan 15 bin 182 metrekarelik parselin 9 bin metrekarelik kısmı 2014 yılında Başbakanlık oluru ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na tahsis edildi. Bu parsel, 1/100 binlik İstanbul Çevre Düzeni Planı’nda “kentsel ve bölgesel yeşil ve spor alanları” olarak belirlenmişti.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı kendisine tahsis edilen parselin yeşil alan olan fonksiyonunu, 27 Aralık 2017 tarihinde yaptığı plan ile değiştirdi. İstanbul’un anayasası kabul edilen 1/100 binlik Çevre Düzeni Planı’nında yapılan değişiklik ile Yeşilköy sahilinin son kalan boş alanı “turizm alanı” ilan edildi. Hazırlanan plan değişikliğine göre otelin yüksekliği en çok 15 kat yani yaklaşık 45 metre olacaktı.

Bakanlığa tahsis edilen parselin 4 bin 617 metrekaresi otel, bin 651 metrekaresi park, 475 metrekaresi yol olarak ayrılmıştı. Parsel yıllardır park olarak kullanılıyordu ve vatandaşların sahile ulaşabildiği son boş alanlardan biriydi. SÖZCÜ’nün gündeme taşıdığı plan değişikliği tepkilere yol açtı. Otel yapılacak alanda bir çok eylem düzenlendi ve askı süresi içinde plana itirazlar yapıldı.

BAKIRKÖY BELEDİYESİ’NE İPTAL YAZISI GÖNDERİLDİ

Plana itiraz eden kurumlardan Bakırköy Belediyesi’ne Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 13 Şubat günü gönderdiği yazı ile projeden vazgeçildiğini bildirdi. Bakanlığın gönderdiği yazıda “İtiraz başvuruları incelenmiş, bakanlığımızca yapılan değerlendirme neticesinde bahse konu itirazlar uygun bulunarak imar planı değişiklikleri iptal edilmiştir. Bu kapsamda ikinci bir işleme gerek kalmaksızın imar planı değişiklikleri öncesindeki meri plan kararlarına geri dönülmüştür” denildi.

İHANET ENGELLENDİ
CHP’li İBB ve Bakırköy Belediye Meclis Üyesi Nadir Ataman “Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İstanbul’da yapılan bir ihaneti eylemler ve itirazlar üzerine iptal etti. Bakırköy ve İstanbul halkının menfaati için bu konuları gündeme taşımaya devam edeceğiz” dedi. Meclis üyeleri olarak rant odaklı plan değişikliklerine itiraz edip dava açtıklarını vurgulayan Ataman “Eylemler yaparak ihanetleri önlemeye çalışıyoruz. Bakanın yaptığı da İstanbul menfaatine bir düzenlemedir. Bundan sonra İstanbullulara ve İstanbul’a ihanet olmaması için bu tür plan değişikliklerinin takipçisi olacağız” diye konuştu. CHP’li İBB Meclis Üyesi Hüseyin Sağ ise Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin daha önce de Kadıköy Kurbağalıdere’de derenin içine yapılması planlanan otel projesini iptal ettiğini hatırlatarak “Ancak bu iptaller, bakanlığın yaptığı diğer ‘İstanbul’a ihanet’ planlarını affettiremez” dedi.

BAKIRKÖY BELEDİYESİ İTİRAZDA BULUNMUŞTU

Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu da belediye olarak 29 Aralık 2017’de söz konusu plan değişikliği ile ilgili olarak itirazda bulunduklarını belirtmiş, “2 Ocak 2018 tarihi itibarıyla de mahkemeye başvurarak bu planların iptali yönünde dava açtık. Ben ümit ediyorum ki, Çevre ve Şehircilik Bakanı söylediği sözlerin arkasında durur ve Cumhurbaşkanının da ifade ettiği gibi artık İstanbul´da dikey yapılaşmaların halka ait olan alanların, sosyal donatı alanlarının, çocuk oyun alanlarının, sahillerin imara açılmak yerine halka verilmesi konusunda bir özen gösterirler” diye konuşmuştu.

loading...
Devamını Oku

Genel

Kadınlardan Avşar’a Tepki: Hülya Neden Böyle, Hülya Derdini Söyle

Published

on

“Kadın evde çocuk büyütsün, kocasını karşılasın” diyen Hülya Avşar’a tepki büyüyor. Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Taksim’de yürüyen on binlerce kadın sesini yükseltti, Avşar da protestolardan nasibini aldı.

Hülya Avşar’ın, “Erkek çalışsın, kadın evde çocuklarını kendi büyütsün, yemeğini yapsın, kocasını karşılasın” sözlerine tepkiler bitmek bilmiyor.

Dünya Kadınlar Günü kapsamında Taksim’de yürüyüş kapan on binlerce kadın, kadına şiddeti, tacizi ve tecavüzü protesto etti.

Zaman zaman Hülya Avşar aleyhine sloganların da atıldığı yürüyüşte. Avşar kızı için açılan “Hülya neden böyle, Hülya derdini söyle” pankartı da dikkat çekti.

NE OLMUŞTU?

Hülya Avşar’ın programda kadınlarla ilgili yorumları sosyal medyada eleştiri toplamıştı. Hülya Avşar “Ben şeyciyim. Erkek çalışsın, kadın evde çocuklarını kendi büyütsün, yemeğini yapsın, kocasını karşılasın” demişti.

“KADININ ÜRETİME GİRMESİ LAZIM”

Oyuncu Mehmet Aslantuğ araya girerek “Tam bu değil galiba. Bu biraz sertleşmiş hali. Üretime girmesi lazım kadının. Muasır medeniyet seviyesi başka türlü olmuyor var ya Ata’nın işaret ettiği” diye yanıt vermişti.

loading...
Devamını Oku

Yaşam

Ünlü içecek markasının fabrikasında idrarını yaptı

Published

on

İngiltere’nin Milton Keynes şehrinde birçok içecek markasına şişe ve paketleme hizmeti sunan Ball Corporation’da rezalet yaşandı. Şirkette çalışan bir işçi dünyaca ünlü gazlı içecek ürünlerinin paketlendiği bölüme idrarını yaptı.

Ünlü içecek markasının fabrikasında idrarını yaptı
Uluslararası basında sık sık gündeme gelen konulardan biri gazlı ve alkollü içeceklerin şişelerinde mikrop, zehir veya zararlı bakteriler bulunduğuna dair araştırmalardır. Bunlardan bir benzeri iğrenç bir şekilde karşımıza çıktı. İngiltere’nin Milton Keynes kentinde şişe, şişeleme ve paketleme hizmetleri sunan Ball Corporation’da bir hijyen skandalı yaşandı.

Önceki gün şirkette dönemsel işçi olarak çalışan 40’lı yaşlarındaki bir adam, dünyaca ünlü kola markasının kutularının üretildiği bir kazana idrarını yaptı. Olayın ortaya çıkmasından sonra ismi açıklanmayan adam işten atılırken yetkililer, “Birkaç aydır bizimle çalışıyordu. Skandalın ortaya çıkmasıyla birlikte yollarımızı ayırdık” açıklamasını yaptı.

Öte yandan yerel basına konuşan bazı kaynaklar, “Bu sadece iğrenç değil ciddi hijyen riski oluşturuyor. Kim içeceğinde idrar olmasını ister ki? Bu kabul edilemez bir davranış. Biz de neden böyle yaptığını anlamadık. Burada isteyen istediği zaman tuvalete gidebilir” ifadesini kullandı.

İLGİLİ HABER’Rus uçağının düşme anı’ oltasını bütün medya yuttu
‘Rus uçağının düşme anı’ oltasını bütün medya yuttu

Birçok büyük markanın şişeleme ve dolum süreçlerine dahil olan Ball Corporation sözcüsü, “Yaşanan olayın hiçbir hijyen sürecine dahil olmadığını ve herhangi bir sağlık sorunu oluşturmayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. İdrardan etkilenen tek bir nokta var ve o da üretim bandında değil” yorumunu yaptı.

Dünyanın farklı noktalarında farklı şirketlere ait şişe ve paketleme fabrikalarında yılda içecek firmaları için yaklaşık 8 milyar boş alüminyum ve teneke kutu yapılıyor.

loading...
Devamını Oku

Facebook Sayfamız

Gündem Haber12 saat ago

Erdoğan-El Sani görüşmesinde gözlerden kaçan ayrıntı

Gündem Haber12 saat ago

Adıyaman’da çatışma çıktı! Yaralı askerler var

Gündem Haber13 saat ago

Lider Devlet Bahçeli’nin çağrısına CHP’den destek geldi

Gündem Haber13 saat ago

Üs bölgelerine saldırı hazırlığındaki teröristler öldürüldü

Gündem Haber13 saat ago

MHP Lideri Bahçeli’den 1915’de Çanakkale ve 2018 Ankara benzetmesi

Gündem Haber13 saat ago

Van’da PKK’nın hain tuzağı önlendi

Gündem Haber13 saat ago

Amerikan ürünleri neler? ABD malı sigara – güzellik – giyim markaları

Gündem Haber13 saat ago

Mike Pence Türkiye’yi yine tehdit etti.

Gündem Haber13 saat ago

Yüksek Öğretim Kurulu’ndan bedelli askerlik açıklaması!

Gündem Haber13 saat ago

Bakan Soylu’dan vatandaşa uyarı: PKK’ya gidiyor

Gündem Haber14 saat ago

Benzin ve motorine ÖTV zammı

Gündem Haber14 saat ago

Herkes Mersin 153’ten gelen mesajla şok yaşadı işte işin aslı

Gündem Haber14 saat ago

ABD kanalı CNN’nin yorumuna bakın! Türkiye ağır tokat attı

Gündem Haber1 gün ago

Nagehan Alçı erken seçim tarihini açıkladı! CHP ve Ak Partili vekiller…

Gündem Haber1 gün ago

Tunceli’de PKK’ya bir darbe daha! PKK’lı terörist bakın nasıl yakalandı

Gündem Haber1 gün ago

Çukur yeni sezonun bombasını patlattı! O isim de artık kadroda

Gündem Haber1 gün ago

Ege Yazgan açıkladı Türkiye ekonomisi ne zaman düzelecek?

Gündem Haber2 gün ago

Dolar alanlara kötü haber! Rüzgar tersine döndü

Gündem Haber2 gün ago

İYİ Parti’de toplu istifa depremi!

Gündem Haber2 gün ago

İnanılmaz olay! Kediden korkan liseli kız öğrenci…

Gündem Haber2 gün ago

Türkiye’den ABD ürünlerine ek vergi Resmi Gazete’de yayımlandı

Gündem Haber2 gün ago

Artık o mallarda kullanılmayacak

Gündem Haber2 gün ago

Edirne’de tutuklanan Yunan askerler hakkında karar

Gündem Haber2 gün ago

F-35 yaptırımı sonrası İsrail’den flaş hamle

Gündem Haber2 gün ago

Avrupa Parlamentosu Türkiye Forumundan Trump’a tepki!

Gündem Haber2 gün ago

İYİ Parti’de sular durulmuyor: Peş peşe istifalar!

Gündem Haber2 gün ago

TSK’dan PKK’ya büyük darbe

Gündem Haber2 gün ago

İran’dan Türkiye’ye çarpıcı teklif! ABD’ye karşı…

Gündem Haber2 gün ago

Türkiye’de kaç kişi iPhone kullanıyor 10 yılda Apple’a servet ödedik

Gündem Haber2 gün ago

FBI’dan korkutan uyarı… Milyonlarca dolar risk altında

Gündem Haber2 gün ago

Meral Akşener’den TBMM’ye çağrı

Gündem Haber2 gün ago

Dolar imparatorluğu nasıl kuruldu? Kim bu gizemli 8 aile?

Gündem Haber2 gün ago

Amerikan malı ürünleri neler ABD menşeli elektronik markalar listesi

Gündem Haber2 gün ago

Araçlar geçerken köprü çöktü! Onlarca ölü var…

Gündem Haber2 gün ago

İyi Parti’den istifa eden Hayati Arkaz MHP’ye geçti

Gündem Haber3 gün ago

Türk Hava Yolları’ndan ABD kararı! Artık vermeyecek

Gündem Haber3 gün ago

Türkiye’ye bir destek daha

Gündem Haber3 gün ago

İzmir’deki trafikte tartışması cinayetle bitti

Gündem Haber3 gün ago

Trump skandal Türkiye’ye kararına imzayı attı

Gündem Haber3 gün ago

AK Parti’den ‘Brunson’ açıklaması: Ciddi iddialar var

Gündem Haber4 gün ago

Tunceli’de PKK’ya darbe! O isim öldürüldü

Gündem Haber2 gün ago

F-35 yaptırımı sonrası İsrail’den flaş hamle

Gündem Haber2 gün ago

Amerikan malı ürünleri neler ABD menşeli elektronik markalar listesi

Gündem Haber3 gün ago

PKK’ya Şırnak’da ağır darbe: O isim öldürüldü

Gündem Haber3 gün ago

Örgüt lideri öldürüldü mü?

Gündem Haber3 gün ago

ABD’ye karşı Türkiye’ye destek veren ülkeler

Gündem Haber4 gün ago

Merkez Bankası’ndan son dakika döviz açıklaması

Gündem Haber4 gün ago

Rahip bahane Evangelistler Türkiye’ye…

Gündem Haber3 gün ago

3 milyon dolar bozdurdu sonrasında bakın ne yaptı?

Gündem Haber3 gün ago

Semih Yalçın’dan İYİ Parti çıkışı

Gündem Haber3 gün ago

Dolar aniden fırladı…7 lirayı gören dolar ne kadar oldu?

Gündem Haber4 gün ago

Altın pırlanta oldu

Gündem Haber3 gün ago

Bahçeli’den İyi Partili isme flaş çağrı: Partimize davet ediyoruz

Gündem Haber2 gün ago

Edirne’de tutuklanan Yunan askerler hakkında karar

Gündem Haber2 gün ago

Dolar imparatorluğu nasıl kuruldu? Kim bu gizemli 8 aile?

Gündem Haber3 gün ago

Türkiye’ye bir destek daha

Gündem Haber2 gün ago

İYİ Parti’de sular durulmuyor: Peş peşe istifalar!

Gündem Haber4 gün ago

Türk generalin ABD’ye tepkisi!

Gündem Haber2 gün ago

İyi Parti’den istifa eden Hayati Arkaz MHP’ye geçti

Gündem Haber2 gün ago

Artık o mallarda kullanılmayacak

Gündem Haber3 gün ago

MHP’ye geçen Arkaz’a ve Bahçeli’ye çok sert sözler

Gündem Haber3 gün ago

AK Parti’den ‘Brunson’ açıklaması: Ciddi iddialar var

Gündem Haber3 gün ago

Bugün çok kritik Trump Türkiye tasarısını imzalayacak mı?

Gündem Haber3 gün ago

Türk Hava Yolları’ndan ABD kararı! Artık vermeyecek

Gündem Haber3 gün ago

Açık açık tehdit etti: Savaş tekrar başlayacak!

Gündem Haber3 gün ago

Trump skandal Türkiye’ye kararına imzayı attı

Gündem Haber2 gün ago

İnanılmaz olay! Kediden korkan liseli kız öğrenci…

Gündem Haber2 gün ago

İran’dan Türkiye’ye çarpıcı teklif! ABD’ye karşı…

Gündem Haber3 gün ago

İzmir’deki trafikte tartışması cinayetle bitti

Gündem Haber2 gün ago

Dolar alanlara kötü haber! Rüzgar tersine döndü

Gündem Haber2 gün ago

Avrupa Parlamentosu Türkiye Forumundan Trump’a tepki!

Gündem Haber2 gün ago

Araçlar geçerken köprü çöktü! Onlarca ölü var…

Gündem Haber3 gün ago

İstanbullulara müjde: Bayram boyunca indirimli olacak!

Gündem Haber2 gün ago

Türkiye’de kaç kişi iPhone kullanıyor 10 yılda Apple’a servet ödedik

Gündem Haber2 gün ago

Meral Akşener’den TBMM’ye çağrı

Gündem Haber2 gün ago

Türkiye’den ABD ürünlerine ek vergi Resmi Gazete’de yayımlandı

Gündem Haber2 gün ago

TSK’dan PKK’ya büyük darbe

Gündem Haber1 gün ago

Tunceli’de PKK’ya bir darbe daha! PKK’lı terörist bakın nasıl yakalandı

Gündem Haber1 gün ago

Nagehan Alçı erken seçim tarihini açıkladı! CHP ve Ak Partili vekiller…

Gündem Haber2 gün ago

FBI’dan korkutan uyarı… Milyonlarca dolar risk altında

Çok Okunanlar